OKULLAR NE ZAMAN TATİL OLUYOR?

Toplamda 180 gün süren ve bizi geleceğe hazırlayan okul serüveninde öğrenciler sınav stresinden ve sabah uyanamama sıkıntısından bıkmış bulunmakta. Öğrenciler, öğretmenler ve veliler okulun ne zaman tatil edileceğini merak etmekte. Şimdiden otellerde yerini ayırtan veli, öğretmen ve öğrenciler yaz tatilini iple çekmekte.

Birçok öğrencinin hayali olan yaz tatiline girmeye kısa bir süre kaldı, öğrenciler şimdiden yaz tatili planlarını hazırlıyor ve o günleri sabırsızlıkla bekliyor. Yaz tatiline sayılı günler kala kamuoyundan sevindirici bir haber geldi ve o haber bayram tatilinin 9 gün süreceğini söylemekte. İşte o sevindirici haberden sonra bir hafta daha okula gidiliyor ve o hafta Cuma günü yani 14 Haziran günü öğrencilere karne dağıtılıyor.

Tabi okulun tatil olması ile beraber velilerin “Karne hediyesi olarak ne alacağım?” sorusu akıllara takılmakta. Okulun kapanmasına sayılı günler kala öğrenciler karne heyecanı ile yerinde duramamak ta. Dersleri başarılı olan öğrenciler karne hediyesini sabırsızlıkla beklemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir